چاپ
ارسال به دوست

برگزاري نشست تکریم و معارفه رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان سيروان

نشست تكريم ومعارفه رئيس شيكه دامپزشكي شهرستان سيروان با حضور فرماندار شهرستان سيروان و مدير كل و مسئول حراست اداره كل دامپزشكي استان ايلام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره كل دامپزشکی استان ايلام ، جواد رحیمی مقدم فرماندار شهرستان سيروان در ابتدای این نشست با اشاره به جایگاه مهم عرصه های دامی و دامپروری در سطح شهرستان سيروان گفت: یکی از مهم ترین مسائل در این عرصه خطیر، موضوع دامپزشکی و توجه به سلامت دام و طیور است که این مسئله نه تنها از نظر اقتصادی برای دامداران حائز اهمیت است بلکه از نظر بهداشت و سلامت غذایی و کنترل بیماری های مشترک میان انسان و حیوان بسیار حساس و دقیق و غیر قابل انکار است.

فرماندار سيروان از دامپزشکی به عنوان حرفه‌ای ارزشمند که با سلامت مردم سروکار دارد یاد کرد و افزود: فعالیت های دامپزشکی آن قدر اهمیت دارد که بدون توجه ویژه و جدی به این بخش، اجرای بسیاری از سیاستهای بهداشتی در کشور دشوار خواهد شد.

در ادامه دكتر پيراني مدیر کل دامپزشکی ايلام به نقش و وظايف اداره كل دامپزشكي اشاره كرد و تحقق وظايف اشاره شده را باعث ارتقاء سطح سلامت و بهداشت عمومي جامعه دانست.

در پایان نماینده عالی دولت در شهرستان با قدردانی از خدمات و تلاشهای دامپزشکان خدوم و کارکنان شبکه دامپزشکی سيروان گفت: مدیریت خوب آقاي رحيم جعفري در مدت فعالیتش در اداره دامپزشکی شهرستان سيروان شایسته قدردانی و تجلیل است. وی همچنین در پایان ابزار امیدواری کرد آقاي جبار فيضي در سمت رئيس جدید شبکه دامپزشکی شهرستان سيروان منشاء خدمات نیکو باشد.

 

 

 

 


  • فایل پیوست :
  • کد خبر: ٢٥٣٨٤٩/
  • ١٢:٤٣ - 1399/04/25/
  • تعداد بازدید: 33

خروج