• 1401/02/27 - 22:21
  • تعداد بازدید : 300
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام دکتر سیّد محمّد آقامیری معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور متن این پیام به شرح ذیل است :


امروزه نقش روابط عمومی درتصمیمات استراتژیک سازمان، نقشی موثرقلمداد می شود و جایگاه روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی بر مبنای حرکت های علمی و حرفه ای از مشخصه های جدید روابط عمومی درعصر ارتباطات قلمداد می شود.  روابط عمومی صاحب سبک ، به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران ، کارکنان وجامعه ، مسوولیتی خطیر درفرآیند تصمیم گیری مدیران و شناخت  افکارعمومی به عهده دارد .

روابط عمومی نوین، به مثابه آینه تمام نمای انتظارت و مطالبات برحق  مردم، از سازمان ها و نهادهایی است که برای خدمت به آن ها، تکوین و سازمان یافته اند. روز ارتباطات و روابط عمومی فرصتی است مغتنم برای بازبینی  هوشمندانه و منصفانه در راه های طی شده، فراز و نشیب های فراوان پیش رو و نیز ترسیم چشم اندازی روشن از آینده که می تواند درخور شان و منزلت جوامع امروز طراحی و تدبیر شود

 روابط عمومی در دنیای امروز از حیاتی‌ترین و ضروری‌ترین بخش سازمان‌ها می‌باشد  که هدفش ایجاد راه های ارتباطی در درون و بیرون سازمان ها است. هرچند مسئولیت خطیرتان در رابطه با "هرآنچه که می‌نویسید و هر آنچه که نمی‌نویسید" در پیشگاه عدل الهی و ملّت بزرگ ایران غیر قابل تصور است.

تفاهم اجتماعی از دیگر مفاهیم نوینی است که امروزه از عوامل تاثیر گذار درتوسعه جوامع انسانی محسوب می شود،  و پدید آوردن آن به عنوان سرمایه ای ارزشمند  تلقی می شود. در این میان روابط عمومی می تواند  با زمینه سازی برای ایجاد تفاهم میان سازمان ها و مخاطبان نقش کلیدی خود را ایفاء نماید.

۲۷ اردیبهشت ماه روز جهانی "ارتباطات و روابط عمومی" را به دست اندرکاران و کارکنان پرتلاش روابط عمومی سازمان و ادارات کل در سراسر کشور به عنوان سربازان مخلص عرصه "جهاد تبیین'' تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم .

در پناه الطاف بیکران خداوند منان و در ظل توجهات حضرت بقیه الله الاعظم ( روحی و ارواحنا له الفداء) برایتان توفیقهات الهی روز افزون توأم با سعادت و سلامتی مسئلت دارم.

دکتر سیّد محمّد آقامیری
معاون وزیر و رئیس سازمان دامپزشکی کشور

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,تبریک و تسلیت
  • کد خبر : 286231
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه