• 1401/09/26 - 14:27
  • تعداد بازدید : 1059
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر علی اکبر بگ محمدی به عنوان سرپرست "اداره دامپزشکی" شهرستان ایلام منصوب شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام در حکم صادره از سوی دکتر یونس احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام  برای آقای دکتر علی اکبر بگ محمدی در این خصوص آمده است:

نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمندتان، به عنوان « سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان ایلام» انتخاب می‌شوید. تلاش برای مشارکت ساختاری در طرح‌ریزی حمایت‌های همه‌جانبه از بهره‌برداران، سرمایه‌گذاران و فعالان بخش‌های مختلف اقتصاد دام شهرستان در چارچوب ضوابط و مقررات قانونی با رویکردی جهادی در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مباحث اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل، افزایش سرعت، کیفیت و نظارت بر ارائه خدمات سلامت در حوزۀ دامپزشکی ، در راستای سیاست حفظ و افزایش بهره‌وری سرمایۀ دامی شهرستان، زیر نظر اینجانب از وظایف جنابعالی است. 

این گزارش حاکیست در این مراسم که در اداره دامپزشکی شهرستان ایلام با حضور مهندس خانزادی معاون توسعه مدیریت ومنابع  و خانم صیدی مسئول حراست اداره کل دامپزشکی استان ایلام برگزار شد، از خدمات آقای دکترمحمد علی رحمی مدیر قبلی اداره دامپزشکی شهرستان ایلام تقدیر به عمل آمد.

  • گروه خبری : شهرستان,دهلران,آبدانان,دره شهر,بدره,ملکشاهی,مهران,ایلام,سیروان,ایوان,چردوال,اخبار اسلایدر,هليلان,انتصابات,چوار
  • کد خبر : 295528
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه