• 1403/03/21 - 23:11
  • تعداد بازدید : 45
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام دکتر احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام به مناسبت هفته جهاد کشاورزی: کشاورزی از ارکان مهم اقتصاد کشور، سلامت مردم و استقلال نظام است

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام دکتر احمدی مدیر کل دامپزشکی استان در تاریخ ۲۱خرداد۱۴۰۳ به مناسبت هفته گرامیداشت جهاد کشاورزی پیامی منتشر کرد.
 
در این پیام آمده است: حوزه دامپروری، کشاورزی و صنایع وابسته از مهم‌ترین بخش‌های اقتصادی و سلامت مردم است که بحمدالله در کشورمان در جایگاه قابل توجه و ارزشمندی قرار گرفته است.
 
این پیام می‌افزاید: علاوه بر استراتژی‌های امنیت ملی که مبتنی بر دانش روز است در مبانی دینی نیز استقلال غذایی و  صنایع وابسته به کشاورزی از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است.
 
در این پیام همچنین آمده است: بخش دامپروری و کشاورزی در استان ایلام از جایگاه  ارزشمندی برخوردار است و تقریباً هیچ خانواده‌ای در استان ایلام نیست که به لحاظ اقتصادی و امر اشتغال تحت تاثیر خدمات این بخش قرار نگیرد.
 
مدیر کل دامپزشکی استان ایلام با تبریک این هفته به جهادگران بخش کشاورزی استان گفت: امیدواریم با تلاش‌های مجاهدانه کشاورزان، دامپروران و  سایر فعالان بخش‌های خصوصی و دولتی کشاورزی، دامپروری و دامپزشکی شاهد آینده‌ای روشن‌تر و پر امیدتر برای این بخش در استان باشیم.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 320775
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه