• 1403/04/13 - 23:17
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

کسانی که در انتخابات شرکت نکردند کنش ضد ساختاری ندارند/ مردم صاحب نظام و کشورند

به گزارش خبرگزاری موج از ایلام مدیر کل دامپزشکی استان ایلام امروز چهارشنبه ۱۳تیرماه۱۴۰۳ گفت: افرادی که در انتخابات شرکت نکرده‌اند ضدیتی با نظام و ساختار ندارند. 
 
دکتر احمدی مدیر کل دامپزشکی استان ایلام اظهار داشت: انتخابات در نظام اسلامی یکی از اصلی‌ترین بسترهای نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و کشور است و به عنوان متن و بخشی از فلسفه انقلاب است.
 
وی با بیان اینکه انتخابات خود یک ارزش و فرهنگ است و مهمترین و بارزترین نوع مشارکت افراد در عرصه سیاسی است اضافه کرد: انتخابات هم ارزش است و هم یک روش است و رأی‌گیری بخشی از فرایند انتخابات است و قطعاً انتخابات امری فراتر از رأی‌گیری صرف و دارای فلسفه‌ای ارزشمندتر از آن است. 
 
احمدی خاطرنشان کرد: نظام اسلامی برای انتخاب رئیس جمهور به آراء مردم مراجعه می‌کند که این امر نشان دهنده این است که برای فرد فرد جامعه کمال عقلانیت و امکان شورا متصور است.
 
این مسئول با بیان اینکه تصمیم گیران اصلی کشور مردم هستند افزود: مردم صاحب نظامند و جمهوری اسلامی مال مردم است که این امر نشان دهنده سنت ملی و دینی ماست.
 
وی با بیان اینکه قطعاً افرادی که در انتخابات شرکت نکرده‌اند ضدیت با نظام و ساختار ندارند گفت: ما برای آنچه می‌گوییم دلایل فنی داریم ولی باید سعی شود موضوع با دقت بررسی و زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات فراهم گردد تا فرد اصلح با رأی حداکثری انتخاب شود./ 
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 322076
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه