• 1403/04/17 - 09:52
  • تعداد بازدید : 18
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

پیام دکتر احمدی مدیر کل دامپزشکی استان ایلام در خصوص انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم/ تبریک به دکتر پزشکیان رییس‌جمهور منتخب

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام دکتر احمدی مدیر کل دامپزشکی استان ایلام در خصوص انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم پیامی منتشر کرد.
 
 در متن این پیام که در تاریخ ۱۶ تیرماه ۱۴۰۳ منتشر شد، آمده است:  بحمدالله یک بار دیگر کارآمدی ساختارهای کشور و فرهنگ دینی و تاریخی ما به اثبات رسید و حضور آگاهانه مردم که توأم با علاقه‌مندی به سرنوشت کشور صورت گرفت، توانست صحنه ارزشمند دیگری در تاریخ نظام و جمهوری اسلامی خلق نماید.
 
در بخش دیگری از این پیام آمده است: مردم مسلمان ایران با احساس مسئولیت دینی و قانونی و در پاسخ به دعوت رهبری معظم انقلاب با  مشارکت در انتخابات صحنه‌هایی از توانمندی فرهنگ ملی و  مردم سالاری دینی را به نمایش جهانیان گذاشتند.
 
 این پیام می افزاید:  اینجانب انتخاب آقای دکتر پزشکیان به سمت ریاست جمهوری اسلامی ایران از سوی مردم  را تبریک عرض نموده و برای ایشان و دولتی که در آینده تشکیل می‌دهند که بی تردید مسوولیت سنگینی بر عهده خواهد داشت،آرزوی موفقیت می‌نمایم.
 
بی شک برنده اصلی این انتخابات نظام، رهبری، مردم و  ساختارهای مرتبط با جمهوریت و اسلامیت در کشور است که انشاالله در آینده با تکیه بر همین ساختارها شاهد انتخابات‌هایی با افزایش بیشتر مشارکت در کشور خواهیم بود ./ 
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 322220
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه