• 1402/02/25 - 17:56
  • تعداد بازدید : 39
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدیرکل دامپزشکی استان ایلام خبر داد؛

آغاز فرایند برون سپاری خدمات دامپزشکی ایلام/ پیش بینی اشتغال 30 نفر در استان

 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام ، دکتراحمدی مدیرکل دامپزشکی با اشاره به آغاز فرایند برون سپاری خدمات دامپزشکی ایلام، گفت: پیش بینی شده در این طرح بیش از 30 نفر مشغول به کار شوند.
 
دکتر یونس احمدی در جلسه وبیناری فرایند برون سپاری خدمات دامپزشکی در قالب ماده 88 ، اظهار کرد: دامپزشکی استان ایلام برای اشتغال زایی در سطح استان امسال برنامه برون سپاری خرید خدمات را جدی تر از سال های قبل دنبال می کند.
 
وی با اشاره به آغاز طرح برون سپاری در سطح استان، افزود: فارغ التحصیلان دانشگاهی رشته دامپزشکی از این طرح می توانند استفاده کنند.
 
مدیرکل دامپزشکی استان ایلام افزود: پیش بینی شده حجم این طرح در سال جاری بیش از 40 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یابد و بیش از 30 نفر در استان به عنوان واکسیناتور مشغول به کار شوند.
 
دکتر احمدی با اشاره به اینکه امسال پیش بینی شده بیش از یک میلیون و 200 هزار راس دام در این طرح توسط بخش خصوصی مایه کوبی انجام می شود، افزود: حجم مالی این طرح بیش از سه میلیارد تومان پیش بینی شده و باعث اشتغالزایی و درآمد بسیار خوبی برای فارغ التحصیلان دانشگاهی بیکار می شود.
 
وی گفت: با توجه به مشکلات جذب استخدام واکسیناتور به دلیل مشکلات اداری، اجرای طرح می تواند بسیاری از مشکلات کمبود واکسیناتور در مناطق مختلف استان را حل کند.
 
مدیرکل دامپزشکی استان ایلام ادامه داد: اجرای طرح برون سپاری خدمات باعث افزایش حجم واکسیناسیون و مایه کوبی در سطح استان می شود.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 301635
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه