• 1402/03/05 - 11:09
  • تعداد بازدید : 118
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام خبر داد؛

سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام با اشاره به تشدید نظارت بر مسئله قطعه بندی مرغ در استان، گفت: تاکنون 12 واحد متخلف در زمینه قطعه بندی مرغ در استان شناسایی و جریمه شده اند

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام،  دکتر محمدحسین ابراهیم‌پور اظهار کرد: پیرو دستور سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، رئیس سازمان دامپزشکی کشور و مدیرکل دامپزشکی استان ایلام،در خصوص طرح نظارت ملی بر تنظیم بازار مرغ،طرح شناسایی و معرفی مراکز متخلف در زمینه قطعه‌بندی مرغ در استان به مرجع قضایی اجرایی شد.
 
 سرپرست اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی دامپزشکی ایلام اضافه کرد: این طرح طی چند مرحله طی هفته های اخیر با حضور ۱۵ اکیپ دامپزشکی در سراسر استان اجرایی شده است.
 
دکتر پور ابراهیم تصریح کرد: در این طرح از کلیه مراکز عرضه مرغ درکل استان بازدید بعمل آمده است.
 
وی در مورد نتایج این طرح افزود: در مجموع در اجرای این طرح، ۵۶۳ بار از مراکز مورد نظر بازدید و  تعداد 12 مورد عرضه‌کننده متخلف که اقدام به قطعه‌بندی مرغ بدون کسب مجوز نموده بودند شناسایی و در جلسه با حضور معاونت بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان و اتحادیه مرغداران استان به مراجع ذیصلاح معرفی شدند.
 
وی عنوان کرد: واحد‌های متخلفی که اقدام به قطعه بندی مرغ کرده بودند، بیش از 75 میلیون تومان از سوی تعزیرات حکومتی استان جریمه شدند.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 302182
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه