• 1403/04/12 - 18:17
  • تعداد بازدید : 34
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

سردار نوراللهی مشاور فرماندهی دانشگاه امام حسین(ع) :

داروی دردهای کشور مردم هستند، همان مردمی که مشارکت نود و هشت درصدی در نظام جمهوری اسلامی ثبت کرده‌اند، باید بیایند و نقص‌های کنونی مشارکت را جبران کنند

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام نشست بصیرتی و گفتمان‌سازی با موضوع مشارکت و حضور حداکثری در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری  و با حضور فرماندهان مقاومت بسیج اداری در سالن جلسات اداره کل دامپزشکی استان ایلام امروز سه‌شنبه ۱۲ تیرماه ۱۴۰۳ برگزار گردید.
 
این گزارش حاکیست در این جلسه سردار سرتیپ نوراللهی فرمانده سابق و مشاور کنونی فرماندهی دانشگاه امام حسین(ع) با اشاره به اینکه مشارکت و انتخابات موضوعی مهم برای مانور دادن در حاکمیت‌هاست گفت:  در نظام جمهوری اسلامی با حضور و نظارت کاملی که صورت می‌گیرد انتخابات به معنی واقعی خود نزدیک‌تر است، در بسیاری از کشورها حضور در انتخابات رصد می‌شود و به نوعی اجبار همراه است.
 
وی افزود: اهمیت رأی مردم به گونه‌ای است که در برخی از استان‌ها تعداد افرادی که یک صندوق انتخابات را همراه می‌کنند و در یک نقطه یا روستا حاضر می‌شوند از تعداد افراد روستا بیشتر است و این امر نشان دهنده اهمیت امر انتخابات و مردم سالاری و رأی تک تک آحاد مردم برای نظام اسلامی است.
 
سردار نوراللهی افزود: با ملاحظه روند مشارکت در سال‌های اخیر نوعی آسیب مشارکت مشاهده می‌شود که باید این واقعیت را دید و از آن عبور نکرد و آن را بررسی کرد. داروی دردهای کشور مردم هستند همان مردمی که مشارکت نودو هشت درصدی در نظام جمهوری اسلامی ثبت کرده‌اند باید بیایند و نقص‌ها را جبران کنند.
 
وی با اشاره به دیدگاه رهبری معظم انقلاب که بسیج بدنه فعال ملت است گفت: تلاش بسیج باید افزایش مشارکت باشد. توقف در بسیج حرام است، باید یک درصد یک درصد مشارکت را بالا برد و دلایل و روابط آن را پیدا کرد.
 
مشاور فرماندهی دانشگاه امام حسین(ع) گفت: عمق استراتژیک انقلاب در دل توده‌ها آنالیز می‌شود و البته باید به این مسئله توجه داشت که خروجی انتخابات باید کسی باشد که کشور را در پشت مشکلات متوقف نکند.
 
لازم به ذکر است در این جلسه دکتر احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام، سرهنگ اسد کاظمی فرمانده بسیج کارمندی، سرهنگ رئیسی فرمانده پایگاه استانداری، حجت الاسلام بازیار مسئول دفترنماینده ولی فقیه در دامپزشکی و فرماندهان پایگاه‌های مقاومت ادارت کل استان نیز حضور داشتند./
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 322021
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه