• 1401/10/12 - 12:18
  • تعداد بازدید : 83
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر عبدالوهاب بخشنده دادستان مرکز استان ایلام: در موضوع مصرف گوشت قرمز و سفید ما بایستی به عنوان شهروندان ضرورت های زندگی شهرنشینی را بپذیریم

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام دکتر عبدالوهاب بخشنده دادستان مرکز استان در دیدار با حجه‌الاسلام دکتر بازیار رئیس حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی، دکتر احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام و مهندس خانزادی معاونت توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان ایلام که در محل دادستانی استان برگزار گردید گفت: گرچه موضوع کشتار غیر مجاز در استان ایلام بیشتر یک موضوع فرهنگی است، اما ما بایستی به عنوان شهروندان ضرورت های زندگی شهرنشینی را بپذیریم.

دکتر عبدالوهاب بخشنده گفت: از سوی دیگر باید در بحث کشتار غیرمجاز وضعیت کشتارگاه‌های استان و توانمندی های آنها بررسی شود و البته بایستی این را هم در نظر داشته باشیم که این کشتارگاه ها باید درآمدزایی لازم را داشته باشند.

وی افزود: یکی از دغدغه‌های اصلی حوزه بهداشت و درمان در استان کشتارگاه های طیور هستند که تحت هر شرایطی باید ساماندهی شوند. باید از تمام حلقه های بخش اقتصاد دام و تولید در این بخش در استان حمایت شود.

دکتر عبدالوهاب بخشنده گفت:  گاهی ممکن است دراین حوزه واگذاری‌هائی به صورت اشتباه صورت گرفته باشد که باید مورد بازنگری قرار گیرد.

 دادستان مرکز استان ایلام گفت: همنشینی با مرز و استعداد ناشی از آن می‌تواند تمام وجوه اقتصادی استان را تحت تاثیر قرار دهند و بنابراین ما به صورت استانی هستیم که می‌توانیم اقتصاد برای صادرات را در دستور کار قرار دهیم.

وی افزود : کارگروه امنیت غذایی مرکز فرماندهی اقتصاد و بهداشت مواد غذایی است و ما همه باید بر این موضوع تمرکز داشته باشیم و موضوع امنیت و بهداشت غذایی را به صورت کامل پیگیری نماییم و البته انتظار داریم که مراکز فرهنگی از جمله صدا و سیما هم وارد موضوعات اخیر شوند.

 

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 295974
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه