• 1401/10/08 - 20:19
  • تعداد بازدید : 41
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

بیانیه اداره کل دامپزشکی استان ایلام به مناسبت گرامیداشت 9دی روزبصیرت

 
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، به مناسبت گرامیداشت 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت کارکنان دامپزشکی ایلام بیانیه‌ای صادر کردند.
بسمه تعالی
9دی آغاز فصلی نوین در تعمیق و تجلی پیوند امت اسلامی با آرمان های بلند امام راحل و تبعیت از ولایت ورهبری امام خامنه ای مدظله العالی است. این روز بی شک از جمله مزیت‌های امت ایران برای غلبه بر جبهه دشمن و بحران های فرا روی مسیر بالندگی و پیش روندگی انقلاب وکشور به شمار می‌رود.
حضور ملت ایران در 9 دی 88، اقتدار و استحکام نظام و گفتمان انقلاب اسلامی را نزد دوستان و دشمنان افزایش داد و به جهانیان ثابت کرد مردم و نظام اسلامی در پرتو ولایت فقیه یک حقیقت واحد هستند و از چنان ظرفیت و اقتداری برخوردارند که به راحتی هر توطئه ای را خنثی می‌سازند.
نقش داهیانه، روشنگری ها و هدایت‌های رهبر معظم انقلاب مدظله العالی در خنثی سازی فتنه عمیق و پیچیده سال88 و خلق حماسه بزرگ 9 دی برکسی پوشیده نیست و بدون شک رهبری ایشان زمینه ساز اصلی برای حضور میلیونی در راهپیمائی بزرگ آن روز و تداوم روحیه انقلابی و فتنه ستیزی در جامعه بوده است.
کارکنان اداره کل دامپزشکی استان ایلام ضمن بزرگداشت نهم دی‌ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت همچون سال‌های گذشته همگام با مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایلام، در راهپیمایی دشمن شکن 9 دی حضور یافته تا بار دیگر با آرمان‌های امام امت تجدید میثاق نموده و برائت خود را از دشمنان نظام و انقلاب اسلامی اعلام نماید.
 
مدیرکل وکارکنان اداره کل دامپزشکی استان ایلام
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 295873
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه