• 1401/10/21 - 13:45
  • تعداد بازدید : 140
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آقای عمار رستمی‌فر به عنوان سرپرست "اداره دامپزشکی" شهرستان مهران منصوب شد

آقای عمار رستمی‌فر به عنوان سرپرست "اداره دامپزشکی" شهرستان مهران منصوب شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام در حکم صادره از سوی دکتر یونس احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام  برای آقای عمار رستمی‌فر در این خصوص آمده است:

نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمندتان، به عنوان « سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان  مهران » منصوب می‌شوید. تلاش برای مشارکت ساختاری در طرح‌ریزی حمایت‌های همه‌جانبه از بهره‌برداران، سرمایه‌گذاران و فعالان بخش‌های مختلف اقتصاد دام شهرستان در چارچوب ضوابط و مقررات قانونی با رویکردی جهادی در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مباحث اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل، افزایش سرعت، کیفیت و نظارت بر ارائه خدمات سلامت در حوزۀ دامپزشکی ، در راستای سیاست حفظ و افزایش بهره‌وری سرمایۀ دامی شهرستان، زیر نظر اینجانب از وظایف جنابعالی است. 

این گزارش حاکیست این مراسم در محل فرمانداری شهرستان مهران با حضور مهندس شفیعی فرماندار شهرستان مهران، خانم دکتر جم‌زاده معاون سلامت، مهندس خانزادی معاون توسعه و خانم صیدی مدیر حراست دامپزشکی استان ایلام برگزار و حکم آقای رستمی‌فر توسط فرماندار محترم شهرستان مهران اهدا گردید. همچنین در این جلسه از خدمات خانم فاطمه احمدی رئیس سابق اداره دامپزشکی شهرستان مهران بااهداء لوح قدردانی بعمل آمد.

 

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 296277
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه