• 1401/11/04 - 12:40
  • تعداد بازدید : 84
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آقای جلال ناصری به عنوان سرپرست "اداره دامپزشکی" شهرستان هیلان منصوب شد

 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام در حکم صادره از سوی دکتر یونس احمدی مدیرکل دامپزشکی استان ایلام  برای آقای جلال ناصری در این خصوص آمده است:

نظر به شایستگی، تعهد و سوابق ارزشمندتان، به عنوان « سرپرست اداره دامپزشکی شهرستان  هلیلان » منصوب می‌شوید. تلاش برای مشارکت ساختاری در طرح‌ریزی حمایت‌های همه‌جانبه از بهره‌برداران، سرمایه‌گذاران و فعالان بخش‌های مختلف اقتصاد دام شهرستان در چارچوب ضوابط و مقررات قانونی با رویکردی جهادی در اجرای فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در مباحث اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل، افزایش سرعت، کیفیت و نظارت بر ارائه خدمات سلامت در حوزۀ دامپزشکی ، در راستای سیاست حفظ و افزایش بهره‌وری سرمایۀ دامی شهرستان، زیر نظر اینجانب از وظایف جنابعالی است. 

این گزارش حاکیست این مراسم در محل فرمانداری شهرستان هلیلان با حضور مهندس عیوضی فرماندار شهرستان هلیلان، مهندس خانزادی معاون توسعه مدیریت و منابع و خانم صیدی مدیر حراست دامپزشکی استان ایلام برگزار و حکم آقای جلال ناصری توسط فرماندار محترم شهرستان هلیلان اهدا گردید. در این مراسم همچنین از خدمات آقای مراد نوروزی رئیس قبلی اداره دامپزشکی شهرستان هلیلان قدردانی بعمل آمد.

  • گروه خبری : اخبار اسلایدر,هليلان
  • کد خبر : 296582
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه