• 1402/03/04 - 22:52
  • تعداد بازدید : 42
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

لزوم ساماندهی کشتارهای غیرمجاز در ایلام

استاندار ایلام در نشست تنظیم بازار استان تاکید کرد؛ لزوم ساماندهی کشتارهای غیرمجاز در ایلام،نباید شاهد عرضه مرغ با وزن بسیار کم باشیم‌

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان ایلام، دکتر حسن بهرام‌نیا استاندار ایلام روزپنجشنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان، با تاکید حمایت از واحد‌های مرغداری‌ها برای افزایش تولید مرغ و رونق اشتغالزایی در استان ایلام، گفت: «اشتغالزایی» و «تولید» از سیاست‌های اصلی دولت سیزدهم است که باید همه مدیران حوزه اقتصادی در این راستا اهتمام جدی داشته باشند.
 
وی ضمن تکلیف به مدیران حوزه اقتصادی استان برای ارایه راهکارهایی در خصوص ارتقا واحد‌ مرغداری‌های استان، افزود: تیم اقتصادی استان و دستگاه‌های متولی در قالب یک کارگروه با مسئولیت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ایلام برای فعال کردن واحد های مرغداری‌های غیرفعال و افزایش تعداد واحد‌های مرغداری‌‌ها در استان تدابیر لازم را اتخاذ کنند.
 
نماینده عالی دولت در استان ایلام ضمن تاکید بر عرضه مرغ طبق نرخ مصوب، تاکید کرد: در کنار عرضه مرغ طبق نرخ مصوب نباید شاهد عرضه مرغ با وزن بسیار کم باشیم‌.
 
استاندار ایلام ضمن تاکید بر لزوم حمایت از تولید کنندگان و مصرف‌کنندگان و رعایت حق و حقوق دو طرف، گفت: با تعامل سازنده اتحادیه مرغداران و جهاد کشاورزی مرغ مورد نیاز استان تامین می شود.
 
استاندار ایلام در این نشست بر ساماندهی کشتارهای غیرمجاز و همچنین جلوگیری از کشتار غیرمجاز در منطقه مهدی‌آباد تاکید کرد.
  • گروه خبری : اخبار اسلایدر
  • کد خبر : 302176
کلمات کلیدی
admin ادمین پورتال ایلام

admin ادمین پورتال ایلام

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

لینک کوتاه